Прокуратура довела вину правопорушника, який вчинив ряд викрадень чужого майна та ухилявся від адміннагляду

Вироком Новопсковського районного суду Луганської області місцевого мешканця визнано винним в умисному заподіянні тілесного ушкодження середньої тяжкості, крадіжці, вчиненої повторно, відкритому викраденні чужого майна, порушенні правил адміністративного нагляду (ч. 1 ст. 122, ч. 2 ст. 185, ч. 1 ст. 186, ст. 395 КК України) та засуджено до 5 років позбавлення волі.

Публічне обвинувачення підтримували прокурори Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури.

У ході судового розгляду встановлено, раніше судимий чоловік після звільнення з місць позбавлення волі на шлях виправлення не став та упродовж 2018-2019 років вчинив ряд викрадень чужого майна – грошових коштів та мобільного телефону.

Крім того, у травні 2019 року обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, з хуліганських мотивів завдав знайомому численні удари руками та ногами, а також дерев’яним стільцем, що спричинило останньому тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. При цьому чоловік порушив встановлений стосовно нього адміністративний нагляд – самовільно залишив місце проживання та переховувався від правоохоронних органів.

Стороною обвинувачення надано суду достатні докази, що  підтверджують винуватість правопорушника за всіма епізодами його злочинної діяльності.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

За матеріалами Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *