Опорні лікарні Луганської області не закуповували медичні маски через Prozorro

Із початку пандемії до 1 липня опорні лікарні закупили через Prozorro 1,2 млн медичних масок на 9,5 млн грн. Однак опорні лікарні Луганської області за цей час не купували медичні маски через систему публічних закупівель. Дані підрахував фахівець з публічних закупівель DOZORRO Ярослав Пилипенко.

Луганська область не єдина, чиї опорні лікарні не закуповували медичні маски. Аналогічна ситуація у Кіровоградській, Чернігівській та Черкаській областях.

Варто зазначити, що це лише дані системи Prozorro. Окрім цього, опорні лікарні можуть отримувати медичні маски та інші необхідні товари з резервів, гуманітарної допомоги та завдяки допомозі бізнесу. Більше про закупівлі по COVID-19 на Facebook-сторінці DOZORRO.

Якщо бажаєте отримувати інші новини, пов’язані із закупівлями під час пандемії, пишіть: zalevska@ti-ukraine.org

Довідково: Трансперенсі Інтернешнл Україна – акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції. ТІ Україна адмініструвала та передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі та eHealth. Також наш інноваційно-експертний центр впровадив Рейтинг прозорості міст і розбудовує спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями.

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *