Підробіток багатодітної матері

Сватівським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області підтримується публічне обвинувачення стосовно багатодітної матері, проживаючої в одному із сіл Сватівського району Луганської області,  яка згідно матеріалів здобутих під час досудового розслідування ошукувала громадян продаючи їм товар, який навіть не мала в наявності.

Зловмисниця ошукувала громадян на торгівельних майданчиках та у мессенджерах через мережу «Інтернет», користуючись своїм особистим смартфоном, а гроші отримувала на соціальну банківську карту, на яку останній також перераховувались грошові кошти на допомогу при народженні дітей. 

Шахрайка, маючи чотирьох неповнолітніх дітей, будучи вагітною п’ятою дитиною вже мала судимості за шахрайства в мережі «Інтернет». Більше того, на цей час відбуває покарання з випробовуванням, перебуваючи на обліку в органі з питань пробації.

При цьому цинізм шахрайки прослідковувався у кожному епізоді її злочинної діяльності.

На початку року шахрайка виставила на продаж  в одній із груп мессенджеру «Viber» дитячий столик для годування, який нібито їй вже не потрібен.

Через брак коштів на вигідну пропозицію із продажу товару за символічну ціну в групі відгукнулась молода мати із м.Сєвєродонецька, яка одразу оплатила кошти за товар на банківську картку шахрайки. Натомість, ані товару, який був потрібен для її дитини, ані повернення коштів остання не отримала.

Подібним чином шахрайка «продавала»  ліки, в тому числі, від тяжких хвороб, які люди так і не отримували.

На цей час багатодітна матір обвинувачується у вчиненні шести подібних епізодів кримінально караного заробітку. Сватівським ВП ГУНП в Луганській області встановлено потерпілих від її злочинної діяльності із різних куточків України.

Крім того, СВ Сватівського ВП ГУНП в Луганській області у співпраці із відділом протидії кіберзлочинам в Луганській області продовжує проводити досудове розслідування за фактами вчинення шахрайств, які ймовірна вчинила багатодітна матір  із Сватівського району.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Для довідки: шахрайські дії вчинялися під псевдонімами «Ангел».

А. Ткаченко, прокурор Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *