За публічним обвинуваченням прокурорів Старобільської місцевої прокуратури грабіжника засуджено до 5 років позбавлення волі

Прокурори в судовому засіданні довели, що раніше судимий мешканець Старобільського району Луганської області, знаходячись у провулку одного з сіл району, підбіг до раніше незнайомої йому жінки та вирвав з рук сумку, в якій знаходились особисті речі, мобільний телефон та гаманець із грошовими коштами, після чого втік, розпорядившись викраденим майном на власний розсуд, тим самим, вчинив відкрите викрадення чужого майна, вчинене повторно (грабіж), тобто кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 186 КК України.

Крім цього, після вчинення вказаного кримінального правопорушення, зловмисник продовжив кримінально протиправну діяльність та ще вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч.1 ст. 309 КК України,  незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичного засобу без мети збуту та ч.2 ст. 263 КК України, носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу.

Вироком Старобільского районного суду, що набрав законної сили, вказану особу визнано винною у вчиненні інкримінованих діянь та за сукупністю злочинів засуджено до позбавлення волі строком на 5 років.

О. Редько, прокурор місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *