Засуджений до громадських робіт за крадіжку

У вересні 2020 року Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення в Старобільському районному суді у відношенні жителя Старобільського району, який обвинувачувався в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України, а саме у таємному викраденні чужого майна.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що влітку поточного року мешканець Старобільського району знаходячись на огороді в своїх знайомих, побачив металеві вироби, які лежали на землі, після чого у останнього виник злочинний намір, направлений на заволодіння чужого  майна. Переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, шляхом вільного доступу таємно викрав вказані металеві вироби, після чого з місця скоєння злочину з викраденим майном зник, розпорядившись ним на свій розсуд, чим спричинив майнову шкоду потерпілій.

Вироком Старобільського районного суду зловмиснику призначено покарання у вигляді 80 годин громадських робіт на підставі угоди про примирення між потерпілим та обвинуваченим.

Довідково: на даний час вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження – 30 днів з дня проголошення вироку.

О. Жадан, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *