ГО «Моя Новопсковщина» розпочала інтерв’ювання представників громадськості у п’яти цільових громадах Донецької області

У межах реалізації проєкту«Відновлення ефективного врядування та просування примирення в охоплених конфліктом громадах Донецької області через ідентифікації (виявлення) корупційних ризиків в діяльності органів влади», за організаційної підтримки ГО «Взаємодія – Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, ГО «Моя Новопсковщина» розпочала інтерв’ювання представників громадськості у п’яти цільових громадах Донецької області.

Опитування проводиться серед представників громадськості, які співпрацювали або співпрацюють з органами державної влади або місцевим самоврядуванням. Опитування є одним з джерел ідентифікації корупційних ризиків, що використовується для складання місцевих антикорупційних програм. Активність громадськості щодо аналізу та виявлення корупційних ризиків в органах влади є одним з ключових інструментів у прийнятті рішень для запобігання корупції.

Саме створення відповідних умов в роботі органів влади безпосередньо впливає на наявність корупційних ризиків в їхній діяльності. Боротьба з корупцією – це сукупність багатьох факторів, які працюють разом: діяльність правоохоронної системи, належна законодавча база, певні умови роботи органів влади, належна увага з боку громадськості. Досягнення конкретних результатів у роботі за цим напрямком, залежить від діяльності всіх представників зазначених верств населення. Взяти участь в опитуванні можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEcyHZVO3uEP1sG-o0glaaRB4fE2hnkbbLLNhbWrVjLPrNQw/alreadyresponded?fbclid=IwAR1XG7pJjYU-E8QbUmsi8vZ0SBUJzfaZGSOPp2nbOvY79dN9lbqI1fT_htI

ГО «Моя Новопсковщина»

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс