Росія – країна-агресор! Так вважають тепер і жителі Марківщини

MarkivskiyRayon21 квітня 2015 року в селищі Марківка Луганської області відбулося засідання громадської ради при Марківській РДА у ході якої обговорювалися важливі для жителів району питання.

З поміж іншого, перед громадою виступив голова Марківської РДА Віктор Чернік та повідомив про складнощі життя окупованих ЛНР територій, численні факти знущань над жителями області зі сторони російських найманців та закликав бути патріотом своєї землі та не допустити подібного сценарію на території Марківщини, а саме виявляти підозрілих осіб, сприяти органам влади та правоохоронним структурам у протидії російським окупантам.

В контексті даної тематики на зібранні виступили представники ветеранів війни в республіці Афганістан, які повідомили, на жаль, сумну статистику: за весь час Афганської війни загинуло два мобілізованих жителя Марківки, проте лише за останній рік від рук «братського» народу, уже попрощалися з життям п’ять місцевих хлопців, які служили у Прикордонних військах України.

З огляду на це, громадські активісти звернулися до голови Марківської райради Олександра Житіна з вимогою визнання Російської Федерації країною-агресором (чергова сесія райради запланована на 27-28 квітня 2015 року).

One comment on “Росія – країна-агресор! Так вважають тепер і жителі Марківщини
  1. lana сказав:

    Це питання вже розглядалося на попередньому засіданні Громадської ради і розгляд його депутатами обіцялося головою райради, але тепер прийшлося офіційно звертатися представникам громадськості до райради, бо депутати, напевно, не дуже хочуть визнавати північного сусіда агресором. бо слава Богу, марківчани не пережили того, що відбувається в Станиці Луганській, і яка визнала Росію агресором. Як кажуть, не прищемило…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *