У Старобільську засудили до позбавлення волі жінку за незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів

Тема незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин є болючим питанням для суспільства. У свою чергу сили правоохоронних органів спрямовані на посилення боротьби з наркобізнесом, профілактику злочинів вказаної категорії та притягнення винних осіб до передбаченої законом відповідальності. 

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що в середині травня 2019 року, раніше судима за злочин в сфері обігу наркотичних засобів жителька одного з сіл Старобільського району придбала, виготовила та зберігала наркотичні засоби (канабіс) при собі до моменту вилучення їх співробітниками поліції.

В судовому засіданні обвинувачена свою вину визнала у повному обсязі. За результатами підтримання місцевою прокуратурою публічного обвинувачення в суді, вироком Старобільського районного суду 32-річну жінку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 309 КК України (незаконне виготовлення, придбання та зберігання наркотичного засобу без мети збуту, повторно) та призначено покарання у виді 2 років 4 місяців позбавлення волі з відбуванням покарання в кримінально-виконавчому закладі.

Н. Куліш, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *