Стан розгляду звернень і запитів на інформацію в Старобільській місцевій прокуратурі Луганської області за 2020 рік

Упродовж 2020 року до Старобільської місцевої прокуратури Луганської області надійшло 771 звернень, з них 79 дублікатів.

З питань досудового розслідування надійшло 211 звернень, з питань представництва інтересів громадян та держави у суді – 1, з питань участі у кримінальному проваджені в суді – 2, про права дітей – 1, з питань додержання законодавства при виконанні рішень судів та інших органів – 6, з інших питань – 550.

Більшість звернень надійшло від громадян – 739, від юридичних осіб – 32.

Значна кількість звернень надійшла до органів місцевої прокуратури поштовим зв’язком – 504, електронною поштою – 173, 34 – надійшло на телефон «гарячої лінії», на особистому прийомі – 60.

За результатами розгляду звернень, на 261 – надано роз’яснення, для розгляду до інших відомств направлено – 419, залишено без розгляду – 40,  направлено іншим  прокурорам – 2, виключено з обліку звернень –  16, задоволено – 7, повернуто заявнику – 14, 12 – приєднано до кримінального провадження ( у якому надано роз’яснення).

Упродовж 2020 року Старобільською місцевою прокуратурою Луганської області  розглянуто 13 запитів на інформацію. За результатами розгляду надано інформацію на 5 запитів, 8 – спрямовано іншим розпорядникам інформації.  Більшість запитів надійшло від громадян – 8. Від юридичних осіб отримано 5 запитів. Поштовим зв’язком надійшло 5 запитів до Старобільської місцевої прокуратури, 8 – на електронну пошту. Відомості з питань досудового розслідування  запитувалися у 1 випадку, з питань представництва інтересів громадян та держави в суді – у  2, з інших питань – у 10.

К. Олійник, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *