Прокуратура повертає державі незаконно відчужені землі вартістю майже 9 млн грн у Марківському районі

Старобільська місцева прокуратура Луганської області направила до суду позовну заяву про визнання незаконним рішення органу місцевого самоврядування та скасування реєстрації права приватної власності на земельні ділянки загальною площею понад 40 га вартістю майже 9 млн гривень.

Встановлено, що у вересні 2018 року рішенням Сичанської сільської ради Марківського району землі комунальної власності передано у власність 24-м громадянам для ведення особистого селянського господарства. Разом з тим, на час прийняття рішення цільове призначення зазначених земель належним чином визначено не було, внаслідок чого їх передача фізичним особам для використання у такий спосіб суперечить вимогам закону.

Враховуючи, що землі є основним національним багатством, яке перебуває під особливою охороною держави, місцева прокуратура звернулась до суду з позовною заявою з вимогою скасувати незаконне рішення, що дозволить повернути землю у державну власність.

Наразі Марківський районний суд Луганської області відкрив провадження у справі за позовом прокурора. Судовий розгляд триває.

Б. Постолянюк, в.о. начальника Марківського відділу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *