Станично-Луганським відділом Щастинської окружної прокуратури Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом знищення чужого майна, що заподіяло шкоду у великому розмірі, вчиненим шляхом підпалу

Станично-Луганським відділом Щастинської окружної прокуратури  Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця за обвинуваченням у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 2  ст. 194 КК України, а саме: в умисному знищенні чужого майна, що заподіяло потерпілому шкоду у великому розмірі, вчиненому шляхом підпалу.

Так, у серпні 2020 року 52-річний чоловік маючи злочинний умисел на знищення житла особи, з якою він перебуває у неприязних стосунках, проник до  житлового будинку потерпілого у с. Чугинка, за допомогою сірників, які він приніс із собою, здійснив підпал вказаного будинку.

Внаслідок протиправних дій обвинуваченого сталася пожежа, що призвела до знищення житлового будинку потерпілого, чим останньому завдано матеріальну шкоду на суму 297 651 гривень.

Вироком Станично-Луганського районного суду Луганської області вказану особу визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 КК України та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Ю. Горбатова, Прокурор Станично-Луганського відділу Щастинської окружної прокуратури Луганської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *