На Луганщині вітчима, який знущався над малолітньою дитиною, засуджено до 5 років позбавлення волі

Сватівським районним судом Луганської області ухвалено обвинувальний вирок, яким мешканця с. Травневе Сватівського району визнано винним у катуванні, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 127 КК України), а також незаконному позбавленні волі, вчиненому щодо малолітнього, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань (ч. 2 ст. 146 КК України) та призначено покарання, пов’язане з ізоляцією від суспільства у виді 5 років позбавлення волі.

Прокурором Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури доведено, що 49-річний чоловік, який раніше був неодноразово судимий за злочини проти волі, життя та здоров’я, незаконно позбавив волі та катував свого 11-річного пасинка, завдаючи йому численні тілесні ушкодження. Знущаючись над хлопчиком, вітчим накинув йому на шию металевий ланцюг та причепив навісним замком до ліжка. Дитина майже півтори години була позбавлена можливості вільно пересуватися. Коли вітчим відв’язав ланцюг з шиї дитини, з погрозами застосувати насильство в майбутньому за розголошення його дії поїхав у справах до м. Сватове, хлопчик все ж наважився зателефонувати до поліції. Подія трапилася у червні 2018 року. На момент вчинення кримінальних правопорушень мати дитини знаходилася у лікарні.

Тільки після дослідження судом всіх доказів, які підтверджують винуватість обвинуваченого, останній визнав свою вину у вчинених кримінальних правопорушеннях та вибачився перед потерпілим та його матір’ю.

Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, обраний обвинуваченому під час судового провадження, залишено до набрання вироком законної сили.

Є. Гутнік, прокурор Сватівського відділу

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *