Марківська міліція та прокуратура – «Бермудський трикутник» для кримінальних справ

 

 

 

 

 

На початку 2015 року  Службою безпеки України виявлено цілий ряд гучних злочинів у Марківському районі. Як приклад: чиновники пенсійного фонду у Марківському районі (керівник Ніна Олександрівна Душенко) оформляли пенсії  “міністрам” та іншим людям з так званої “бананової Луганської республіки”, без їх присутності,  за грошову винагороду. Працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації (керівник Брюховецький Сергій Олександрович)  нареєстрували переселенців з окупованих територій Луганської області більше, ніж самих мешканців району. Вони без відома та згоди господарів помешкання  реєстрували за однією адресою по  150 осіб. Ось і вийшло, що біженців в районі прожтиває 22 тис.осіб, а мешканців району тільки 15 тис. Керівники даних установ працюють і нині. Працюють у парі, розробивши цілу корупційну схему.  Серед інших фактів – було затримано контрабандистів, які завозили на територію району  бензин і горілку в особливо великих розмірах (контробандист Харабара).

І що ж з цього вийшло? Тільки справа надходить до відділу міліції або прокуратури району – за неї можна забувати. Там не має вже складу злочину, адже з ними, як кажуть марківчани, поділились. І що з того, що мешканці району знають, що  Душенко Н.О. і Брюховецький С.О.  та їх “спасителі” –  хапуги та здирники? Вони все одно при посадах і далі продовжують робити свою брудну справу.

Чиновники крадуть стільки, що можуть поділитись  з правоохоронцями.  Тож, дорога громадо, чи не час під ці установи ставити  сміттеві баки? Можливо вже час  “слуг закону” та корупціонерів “люструвати”?

One comment on “Марківська міліція та прокуратура – «Бермудський трикутник» для кримінальних справ
  1. Справедливость сказав:

    Дуже все правильно написано,та прикро, що хапуги не зробили певних висновків, як і правоохоронні органи , до яких попадає справа і закривається . Невже ці ненаситні злодюги не розуміють, що колись таки ця ниточка порветься Ось і сьогодні в центрі Марківки СБУ зловили хапугу із Управління соц. захисту на гарячому , який не покаявся і брав хабар з переселенців. Таке, хоч самій громаді йти карати цих корупціонерів і хапуг та викидати з кабінетів, якщо правоохоронні органи бездіють і, мабуть, з ними у частці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *