Зрада майдану Іменем України…?

FemidaАналізуючи статтю, викладену на сайті «Моя Слобожанщина»: – «Новоайдарский суд оправдал организатора референдума ЛНР» (мова йде про Бабенко Олександра Володимировича – голову осередку Партії Регіонів, голову Новоайдарської районної ради Луганської області), результат був прогнозованим.

Ознайомившись з показами свідка зі сторони обвинувачення щодо Вироку Іменем України вбачаємо, що органом досудового розслідування Бабенко О.В. обвинувачується в злочинному умислі на публічні заклики до вчинення дій, направлених на зміну території України, та схиляння учасників мітингу 09 травня 2014 року голосувати за створення так званої «Луганської народної республіки» з відділенням від території України.

 Babenko_O_VВ свою чергу Бабенко О.В. в судовому засіданні свою вину не визнав, але перевів слухання з подій 09 травня 2015 року на події, які розпочались з 06 серпня 2014 року, в яких він описує своє потрапляння до Старобільської СБУ та строк тримання під вартою в місті Сватове, пригоди, що сталися внаслідок спілкування з батальйоном Айдар та поїздки до Рубіжанського ІТТ.

Нажаль, ми не маємо виступу Бабенко О.В. 09 травня 2014 року, але дуже цікаві свідки по справі випливають з цього виправдального вироку в якому зазначено, що дані особи не є зацікавленими (заінтересованими) в результаті розгляду кримінального впровадження. А хто ж ці особи…?

Приходько В.І. – редактор газети «Весник Новоайдарщины». Увагу заслуговує, наприклад, стаття з цієї газети №37-38 від 09.05.2014р.:

Prihodko_V_I

Коваленко С.М. – голова Новоайдарської райдержадміністрації.

Кравченко В.О. – голова Новоайдарської селищної ради.

Корж О.Л. – головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Новоайдарського району.

Кравцов Б.О. – голова районної ради ветеранів. Увагу заслуговують його вислови в газеті «Весник Новоайдарщины» №9-10 від 31.01.2014р.:

Kravtsov_B_O

Також були допитані у судовому засіданні свідки, які на мітингу, присвяченому до «Дня перемоги», присутніми не були. Незрозуміла є позиція обвинувачення з боку прокуратури дати дозвіл на допит в якості свідків тих, хто немає до цієї події ніякого відношення.

Покази свідка зі сторони обвинувачення, яка стверджувала, що з уст Бабенко О.В. лунали  гасла, типу: – «Не треба коритися київській владі», «Вона не законна і не легітимна», «Київська хунта»…, не вплинули на засудження судді Іванової О.М. щодо вироку і Бабенка О.В. визнали невинуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.110 КК України та виправдали за недоведеністю доказів.

Цікавим є також те, що виправдальним для вироку узяті тільки події 09 травня 2014 року, начебто до цих подій нічого не відбувалось у Новоайдарському районі під головуванням Бабенка О.В. та із свідками вийшла якась «незадачка», але це вже на совісті високопосадовців.

P.S. Доречи, в своїх показах Бабенко О.В., на цьому судовому засіданні стверджував, що він сприяв Українській армії в розміщенні, коли в район приїхала 95 аеромобільна бригада, що він їм показував де розміститися. Не маємо права стверджувати та обвинувачувати, але всі пам’ятають трагічні дні обстрілу с.Побєда, с.Дмитрівка Новоайдарського району 02-05 вересня 2014 року, та й виступи керівників Новоайдарського району ну зовсім непатріотичні і неукраїнські.

Vestnik_Novoaydarschiny

 

Громадська юридична приймальня ГО «Народна Рада»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *