У Старобільську за жорстоке вбивство домашніх тварин чоловіка засуджено до позбавлення волі

П’ять років позбавлення волі з випробувальним терміном отримав мешканець Старобільського району за жорстоке вбивство двох кошенят.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 47-річний чоловік, перебуваючи на території власного подвір’я, керуючись раптово виниклим умислом, здійснив постріл з належної йому гладкоствольної рушниці в двох кошенят, в результаті якого тваринам було завдано тілесних ушкоджень, що виявились несумісними з життям. Проведеним дослідженням встановлено, що смерть тварин настала внаслідок значної крововтрати та шоку, чому сприяло вогнепальне наскрізне поранення черевної порожнини з ушкодженням внутрішніх органів.

Умисні дії місцевого мешканця кваліфіковано за ч. 3 ст. 299 КК України «Жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, вчинене умисно щодо двох тварин та призвело до їх загибелі».

У скоєному чоловік зізнався та розкаявся. Максимальна санкція статті, за якою судили зловмисника, – 8 років позбавлення волі. Проте суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі, при цьому вважав за можливе виправлення засудженого без відбування покарання з випробувальним строком 1 рік.

М. Жданов, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *