За вчинення злочину покарання неминуче…

Сватівським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальних провадженнях за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 190, ч.2 ст. 185 КК України, а саме злочинів проти власності – крадіжок та шахрайство.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в вересні 2019 року один із зловмисників заволодів мобільним телефоном свого знайомого, шляхом зловживання довірою. В грудні 2019 року він викрав велосипед біля приміщення Сватівської районної державної адміністрації Луганської області, що належить мешканці міста Сватове, який потім продав за 50 гривень. Не зупиняючись на цьому, продовжуючи реалізувати свою злочинну діяльність, разом з іншим співучасником демонтували металеву конструкцію огорожі в парку імені Тітова міста Сватового та зникли з місця скоєння кримінального правопорушення.

За результатами судового розгляду цих осіб визнано винними у вчинені інкримінованих їм злочинів. Вироком Сватівського районного суду Луганської області одному обвинуваченому призначено покарання у виді 1 року і 6 місяців позбавлення волі з випробуванням. Іншому обвинуваченому призначено покарання у вигляді 2 років позбавлення волі.

На даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк на апеляційне оскарження.

Т. Юшко, прокурор Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *