Насамперед права людини

В межах наданих  органам прокуратури конституційних функцій, за результатами вивчення справ про адміністративні правопорушення, у яких винним особам судом накладено адміністративні стягнення у виді адміністративного арешту, Сватівським відділом Старобільської місцевої прокуратури встановлено порушення вимог чинного законодавства, внаслідок яких особі безпідставно призначено адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту.

За результатами судового розгляду матеріалів Сватівського районного відділу ДУ «Центр пробації» в Луганській області за фактом ухилення особи від відбування адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт, особу, якій такі роботи було призначено, притягнуто до адміністративної відповідальності у виді адміністративного арешту.

Вивченням матеріалів справи про адміністративне правопорушення Сватівського районного суду встановлено, що особа фактично не відбула адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт із незалежних від неї причин.

Сватівським відділом Старобільської місцевої прокуратури своєчасно відреаговано на суттєві порушення вимог чинного законодавства, які були допущені Сватівським районним судом та внесено апеляційну скаргу на незаконну постанову в справі про адміністративне правопорушення.

За результатами розгляду апеляційної скарги Луганським апеляційним судом 14.01.2020 права особи поновлено, незаконну постанову суду скасовано та провадження у справі про адміністративне правопорушення закрито.

А. Ткаченко, прокурор Сватівського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *