СБ України перекрила канал контрабанди дизпалива на Луганщині! (Фото)

IMG_075221 липня п.р. співробітниками Служби безпеки України, спільно з працівниками підрозділу «Фантом» ДФС України, слідчими прокуратури Донецької області, із задіянням співробітників «А» СБ України, під час проведення на території Новопсковського району Луганської області слідчих дій (проведення обшуків в рамках кримінального провадження зареєстровано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України) виявлено в прикордонному населеному пункті Пантюхине скритий паливний трубопровід через державний кордон України діаметром 120 мм та обладнання для перекачки і зберігання пального. Зокрема, цистерна ємкістю близько 40 тонн (із залишками палива близько 3 тонн), насос, лічильник, дизельний електрогенератор, який забезпечував роботу вказаного обладнання, шланги для перекачки пального в автоцистерни, вилучено записник із записами дат відвантажень, показників лічильника, імен водіїв автоцистерн.

Під час проведення обшуку в іншому місці також виявлено 4 замасковані під вантажні автомобілі автоцистерни та ємкість, в якій знаходилось близько 50 тонн ДП.

IMG_0753 IMG_0754

Таким чином, в ході проведення слідчих дій вилучено близько 53 тонн ДП вартістю понад 1 млн. гривень, 4 вантажних автомобіля, обладнання, а також встановлено, що згідно з показником лічильника, злочинною групою осіб за час існування каналу переміщено через державний кордон України більше ніж 600 тис. тонн ДП вартістю близько 11 млн. гривень.

IMG_0765 IMG_0761 IMG_0758 IMG_0760 IMG_0759 IMG_0770 IMG_0771 IMG_0779 IMG_07561IMG_0752

На даний час працівниками СБУ здійснюються першочергові слідчі дії, а також встановлюється коло осіб, в т.ч. співробітників правоохоронних органів та Держприкордонслужби, причетних до організації контрабандного каналу дизпалива та його подальшої реалізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *