Спрацювала волонтерська взаємодопомога із Черкас

P1040627Дзвінок з передової від наших земляків, захисників України, застав мене в дорозі під час відвідування бійців ЗСУ, які базуються поблизу м. Старобільська (ми відвозили туди овочі та літературу). Хлопці розповіли, що там, де вони базуються, відсутня електромережа і немає де зарядити прилади та телефони. За освітлення розмова навіть не йде. Вони просили, якщо буде можливість, купити та доправити їм генератор електроенергії. Просили навіть малопотужний, але терміново.

Звичайно я пообіцяла, бо уявити життя на передній лінії без електрики, дуже сумно і важко.  Вирішили збирати кошти на його придбання.  Дізнавшись ціну генератора –  опустилися руки, бо зібрати таку суму грошей, це велика проблема. Інша справа зібрати харчі – тут люди залюбки допомагають. А ось гроші … Народ сам у відчаї від безгрошів’я.  З нашою проблемою я поділилася з волонтером Ольгою зі селища Золоте, що під Первомайськом. Вислухавши мене, вона поспівчувала і на цім ми попрощалися. А вже через деякий час вона знову зателефонувала і сповістила, що знайшовся волонтер із Черкас, який готовий надіслати генератор. Радості у мене не було меж. Я зразу розповіла своїм солдатам про таку вдачу.

Генератор мали відправити найближчими днями. Прочекавши  тиждень і не отримавши обіцяного, я зателефонувала волонтеру Валерію із Черкас. І тут стало зрозуміло, що у нього виникли сумніви, – а чи не за лінію фронту російським найманцям піде це обладнання? У них, виявляється, уже були непоодинокі випадки, коли телефонували з того боку фронту і просили допомоги ніби то українським бійцям, а виходило, що товар попадав ворогові. Впевнившись, що це надійно, потужний генератор 1 серпня 2015 року прийшов Новою поштою, а вже наступного дня за ним приїхали самі бійці. Вони щиро дякували небайдужій волонтерській громаді України, які приходять на допомогу. Незнайомі особисто люди  надсилають один одному коштовні товари і чекають, практично, тільки фото звіту. Бійці 81-ї аеромобільної бригади, два Сашка які доставлять його до місця призначення, пообіцяли зателефонувати та електронною поштою відправити фото звіт та подяку Валерію із Черкас.

Зроблено ще одну добру справу і серце переповнюється радістю та вдячністю до волонтерського руху та до своїх захисників. Але це не вони повинні дякувати, а ми їм за те, що  залишаємося, вже більше року, жити на мирній території. Ціною свого життя, як наш загиблий герой із Булавинівки Ліверин Олександр, вони забезпечують нам спокійне життя  без пострілів та вибухів. Герої не вмирають! Пишаємося  нашими воїнами-односельцями!

  А.Кравцова, волонтер ГО «Моя Новопсковщина» P1040629

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *