Новопсковці прийняли участь у проекті МОМ «Сприяння стабілізації громад на Донбасі», який фінансується урядом Японії

P1040589Громадська організація «Моя Новопсковщина» підібрала більше 20 учасників та посприяла  бажаючим прийняти участь у дводенному тренінгу «Від самозайнятості до підприємництва», який проводила ГО  «Добропільський центр молоді «Добро» в м. Старобільську.

У травні 2015 року  були відправлені по електронній пошті заяви на участь та копії документів, які підтверджують особистість. З першою  групою заняття проходили 27-28 червня, а з другою – 29-30 червня 2015 року.  Метою проекту було виявлення в учасників підприємницького потенціалу, формування в них знань та умінь, необхідних для успішного початку власної справи, оволодіння навичками бізнес-планування. Тренінги  проводили тренери Агентства регіонального розвитку «Донбас» .

Більшість учасників приїхали на тренінг зі сформульованими бізнес-ідеями. Отримавши знання, обмінявшись ідеями та досвідом сталося так, що дехто кардинально змінив свої бізнес-ідеї. Наданий тижневий термін для написання бізнес-проекту був справжнім марафоном та випробуванням в наполегливості для конкурсантів в досягненні своєї мрії. Між учасниками і керівниками проекту установився діловий зворотній зв’язок. Практично усі відвідувачі тренінгу написали проекти  і 25 липня, після перевірки бізнес-ідей, відбувся попередній захист, а вже 30 та 31 липня пройшов захист проектів.

Після 10 серпня учасникам повідомлять про ті успішні проекти, яким буде надано обладнання для підтримки самозайнятості. Бажаємо всім учасникам перемоги, а тим, хто не пройде ці випробування – не засмучуватися. Для вас це  досвід в участі в проектах, це ті знання, які ви отримали безкоштовно. Зі своїми проектами Ви, при бажанні, зможете взяти участь в інших грантах.

 А.Кравцова, ГО «Моя Новопсковщина»

 P1040586 P1040584P1040590

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *