Навчальний курс “Посилення спроможності самоврядування у прифронтових населених пунктах Луганської області”

Прийшов час діяти на перспективу, стати професіоналом та почати розвивати потенціал місцевого самоврядування прифронтових районів Луганської області. До вашої уваги навчальний курс — “Посилення спроможності самоврядування у прифронтових населених пунктах Луганської області”.

Метою курсу є посилення потенціалу розвитку, та налагодження сталої співпраці місцевого самоврядування та військово-цивільних адміністрацій, у дванадцяти громадах міст та сіл Новоайдарського, Попаснянського та Станично-Луганського районів.

Запрошуємо — керівників й співробітників органів державного та військово-цивільного управління, органів місцевого самоврядування, громадських активістів та небайдужих мешканців громад.

Для участі необхідно заповнити анкету, до 1 березня 2020 року (включно): https://cutt.ly/IrLjMb2

Під час навчального курсу учасники та учасниці:
° Глибоко вивчать структуру, повноваження та обов’язки органів державного управління та місцевого самоврядування.
° Розвинуть навички мобілізації ресурсів, необхідних для розвитку та демократизації своїх громад.
° Під керівництвом експертів проєкту, представники місцевих адміністрацій, разом з місцевими активістами, будуть працювати над розробкою стратегій розвитку громад, представлених в проєкті.
° Кожен учасник та учасниця візьмуть участь в програмі наставництва для реалізації місцевих проєктів для виявлення та розв’язання конкретних проблем населених пунктів.
Тренерами будуть ведучі експерти у сфері участі громадян в державному і місцевому самоврядуванні, молодіжної політики, розвитку громад та децентралізації. (Словацька Республіка, Чеська Республіка, Республіка Польща, Україна).

Модератором проєкту виступає Олександр Солонтай – експерт Інституту Політичної Освіти (ІПО, Київ).

Партнери проєкту:

° Research Center of the Slovak Foreign Policy Association(Словаччина)
° Team 4 Ukraine (Чехія)
° Helsinki Foundation for Human Rights (Польща)

На зв’язку координаторка проєкту Кішенко Юлія – голова правління БФ “Восток-SOS”: julia.kishenko@vostok-sos.org, тел. +380990784666

В проєкт буде відібрано по 4 людини від кожної з 12 громад (2 представники громадянського суспільства і 2 представники місцевого управління (влади)

Проєкт реалізовуватиметься впродовж 2020 року. Навчання відбуватиметься з березня по червень: по одному очному у місті Сєвєродонецьк, та одному дистанційному тренінгу на місяць.

Кожен з учасників повинен взяти участь в усіх компонентах проєкту.
Для 12 найактивніших та наймотивованіших учасників планується освітня поїздка в одну з країн Вишеградської групи (Словацька Республіка, Чеська Республіка, Республіка Польща).

Всі витрати на проїзд, харчування та проживання учасників тренінгів, в тому числі закордоном, забезпечуються організаторами.

Проєкт реалізується БФ “Восток SOS” при підтримці Міжнародного Вишеградського Фонду та Міністерства закордонних справ Республіки Корея.

“Восток SOS” понад 5 років працює в Луганській області, забезпечуючи гуманітарку, консультуючи з юридичних питань, захищаючи права людини, надає психологічну допомогу та впроваджує освітні програми.

Захищаємо та розвиваємо сфери громадянського суспільства!

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *