Протидія злочинності потребує спільних зусиль

18 лютого 2020 року під головуванням заступника керівника Старобільської місцевої прокуратури відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан протидії злочинності у Сватівському районі у 2019 році та заходи по зміцненню законності та правопорядку.

У роботі наради приймали участь прокурор відділу прокуратури Луганської області Дорошенко І.М., в.о. начальника Сватівського відділу місцевої прокуратури Забара М.А., начальник Сватівського ВП ГУНП Кириленко О.М., заступник начальник Троїцького МРВ 3 Управління ГУ УСБУ в Донецькій і Луганській областях  Алексєєв М.М., заступник начальника 3-го відділу УСР в Луганській області ДСР НПУ Валуйський О.С., начальник Сватівського районного відділу з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області Калоша В.Г. та інші.

Виступаючи, заступник керівника Старобільської місцевої прокуратури Путненко Г.В. у своїй доповіді надала аналіз стану злочинності та корупції, додержанню законодавства органами, які ведуть боротьбу зі злочинністю у 2019 році.

Як зазначено, правоохоронними органами району проведено певний обсяг роботи, спрямований на зміцнення законності і правопорядку, що сприяло зниженню рівня злочинності, у тому числі злочинів проти власності та злочинів вчинених неповнолітніми. Разом з цим, зауважено, що кількість деяких видів злочинів збільшилася. Зокрема, це стосується шахрайств та злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів.

Путненко Г.В. окреслила ті напрямки, на яких правоохоронними органами у боротьбі зі злочинністю слід підвищити та активізувати роботу.

Учасники наради у своїх виступах приділили увагу профілактиці боротьби зі злочинністю, посиленню роботи з протидії кримінально-караній корупції, причинам вказаних правопорушень та заходам щодо їх усунення.

За підсумками наради, з урахуванням пропозицій та доповнень, прийнята постанова координаційної наради, якою передбачено вжиття конкретних заходів, спрямованих на підвищення ефективної роботи правоохоронних органів, налагодження належної взаємодії правоохоронних органів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у сфері боротьби зі злочинністю в районі.

Сватівський відділ Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *