В складі ТВК Луганщини відбулись перші зміни

скачанные файлыЗгідно Постанов Центральної виборчої комісії від 10 вересня № 263 та Постанови від 11 вересня 2015 року № 273 у Луганській області відбулись зміни у 5 виборчих комісіях.

Згідно першої постанови у Сватівській районній виборчій комісії достроково припинив свої повноваження один член комісії (представник місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”). У Лисичанській міській виборчій комісії також змінився голова комісії (також представник  місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”).

Згідно іншої постанови у Біловодській районній виборчі комісії відбулись заміни голови та двох членів комісії  Всі 3 представника від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.  У Білокуракинській районній виборчій комісії змінили секретаря комісії, (представник місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”). У Рубіжанській міській виборчій комісії також змінився голова комісії (представник  місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”).

Крім того стало відомо, що відбуватимуться заміни в складі Новопсковській і Старобільській районних виборчих коміссіях від суб’єкту ВО “Батьківщина”. В Старобільську відмовився перед другим засіданням комісії обіймати посаду голови Старобільської РВК Володимир Несміянов і в Новопсковський виборчій комісії один член від ВО “Батьківщина” також відмовився працювати в подальшому. На даний момент Новопсковська і Старобільська виборчі комісії шукають заміни в своєму кадровому складі.

Таким чином, у складі виборчих комісій відбулися зміни 4 представника Політичної Партії “Опозиційний блок”, 3 представника ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” та 2 представники від ВО “Батьківщина”.

Матеріал надали: ГМ “ОПОРА”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *