Голова Марківської районної ради Олександр Житін “кришує” мілких злодіїв та хуліганів державних та комунальних установ

Нещодавно працівниці Марківської районної ради, а саме головний спеціаліст ради Булименко Тетяна та начальник оргвідділу даної установи Лілія Лисенко, серед білого дня обікрали магазин підприємця Курілова Віталія. Вони йому нанесли збиток на 3 тис.грн.

Все, це зафіксували камери відіоспостереження та працівники правоохоронних органів. Однак , голова Марківської районної ради Олександр Вікторович Житін домовився з міліцією та прокуратурою про припинення справи та особисто застеріг підприємця, щоб той з Інтернету прийняв викладене ним відео, де державні службовці районної ради грабують магазин.

Днем пізніше , ще одна підопічна Олександра Віктровича, Юлія Бітємєрова, колишня ведуча на ЛОТ, часів  Радіона Мірошника, людина з сепаратистськими настроями, а нині працююча комунальної установи Марківської районної ради «Редакції районної газети «Радянське Слово» також відзначилась. В кафе «Дінус» жорстоко побила працівницю управління юстиції в Марківському районі, Ірину Резнік. Вона чашкою перебила її носа.  Проте і тут голова районної ради попрацював разом із заступником голови обласної ради Хуновим Юрієм і хуліганку вклав до лікарні з неіснуючим струсом мозку. І тіж, таки правоохоронні органи відкрили справу проти потерпілої Ірини Резнік. В якої є струс мозку і перебитий ніс.

Своїх, регіоналів-сепаратистів, в біді Олександр Вікторович не кидає, хоч вони мілкі злодюжки та хулігани. Тим паче, що його друг, Хунов Юрій дуже полюбляє матір Юлії, Ірину Бітємєрову

Дані події визвали резонанс в районі. Громадськість району дуже стурбована поведінкою голови районної ради. Виходить йому і таким як він дозволено все.

І все таки громадськість має надію, що все таки, як кажуть у народі “Бере вовк, візьмуть колись і вовка”.

11 comments on “Голова Марківської районної ради Олександр Житін “кришує” мілких злодіїв та хуліганів державних та комунальних установ
 1. lana сказав:

  Він кришує всіх регіоналів, в тому числі тих, хто зловживає службовим становищем та займається корупційними справами, і про які друкувалося на сайті СБУ. А це-начальник Пенсійного фонду Душенко Н.О.яка добре нагріла руки на тих переселенцях,а їх більше 3 тис., яким незаконно у відсутність їх особисто, оформлялися пенсії, за що отримували 1500 грн. хабаря. Та, напевно, цей злочин “зам’яли”, бо вона не відсторонена з посади і продовжує працювати на своєму місці. Громадськість стурбована байдужістю правоохоронних органів, СБУ та прокуратури до дій корупціонерів, бо заходи боротьби зі злочинністю в районі не відчутно. Недавно в районі органи служби безпеки в центрі селища взяли підпільну заправку автомобілів бензином та викрили 17 тн. нелегально перевезеного з Росії бензину і склад із спиртом і водкою та знайшли велику кількість російських рублів.Про це було повідомлено теж на сайті СБУ з відео, показано по ТВ та тільки чомусь ця заправка продовжує функціонувати. Не зрозуміло, чомусь ці всі дії схожі на рекет 90 років, а не на розлідування корупційних схем та покарання винних, які діють всупереч Законів України для своєї наживи та для збагачення. Хотілося б почути правду про хід слідчих дій і чи взагалі вони ведуться? Чому злочинці не відсторонені на час слідства з роботи.

 2. Надежда сказав:

  Мне очень неприятно читать то, что написано. Почему то, когда у кого то беда и нужна помощь, все обращаются именно к Александру Викторовичу. Он помог многим людям. Я его не защищаю, у каждого есть какие то грехи, я просто знаю его давно и как человек он неплохой.
  Какое отношение Житин имеет к Душенко? Это и так видно, что ей все сойдет, но разве не то же СБУ или прокуратура должна заниматься этим?
  При региональной власти я была ярым противником этой партии, но, все познается в сравнении, тогда хоть что то делалось для района, а сейчас не делается и делаться не будет.
  Люди! Проснитесь! Увы, мы живем в тяжелое время, нужно всем держаться вместе. Поселок у нас маленький, почему бы не помогать тем, кто в этом нуждается? Даже добрым словом или улыбкой? А что мы видим в реальности? Все ходят с напряженными лицами, везде страх и негатив, сосед следит за соседом… Зачем? Чтобы анонимку накатать, сейчас это престижно… Куда мы катимся??? Как не стыдно писать про того же Хунова, который хоть что то выделял на район? Как не стыдно писать о его связи с Битимеровой? Вы что, свечку держали? Говорят? Говорят, и кур доЯт, слышали??? Почему бы каждому не научиться смотреть за собой, за своей жизнью, поступками, мыслями… Зачем топить и так уже тонущий корабль? Зачем кого то называть сепаратистами, какое вы имеете право? Или у вас решение суда есть на руках? Многое хочется сказать, но знаю, что мало сейчас кто меня поймет, а в ответ полетят камни, вы же святые…
  Мира вам, любви и согласия!

 3. Lina сказав:

  Консистенция данного персонажа и его “друзей” не позволяет опуститься на дно, но есть и другие способы… Не сомневайтесь, Господь видит все Ваше “добро”… Ждем, Александр Викторович & Со!

 4. Не зважаючи ні на які зміни, корупціонери з Партії регіонів продовжують панувати на Марківщині. За прикладами далеко ходити не треба – головний корупціонер очолює Марківську районну раду. Олександр Житін, вже тривалий час займається продажем посад в різні організації району. Вакансії на всі посади, включаючи навіть прибиральниць приміщень, затверджуються особисто О.В.Житіним, а необхідні конкурси проводяться формально, без об’єктивного відбору кандидатів. Переможці відомі заздалегідь – це зазвичай той, хто заплатив необхідну суму голові райради. Для прикладу, щоб зайняти посаду співробітника Марківського відділу соціального захисту населення, Житін вимагав хабара у розмірі 300$ США. Особливо тісний контроль Житін продовжує зберігати над Марківським РТМО, де він раніше займав посаду головного лікаря. І теперішній головлікар Геннадій Сальніков – є послідовником Житіна, і не виконує жодних дій без попереднього узгодження зі своїм «босом». Одночасно, Житін О.В. оформив на своїх родичів кілька фермерських господарств: – “Деметра”, адреса: 92400 Луганська обл., Марківський р-н, с.м.т. Марківка, вул. Паркова, буд №7, керівник – Житіна Наталія Іванівна (дружина брата Житіна О.В.), – ФГ “Старт”, адреса: 92400 Луганська обл., Марківський р-н, с.м.т. Марківка, пл. Жовтнева, буд №23, керівник – Житіна Надія Дмитрівна (дружина Житіна О.В.). За кожним вищевказаним фермерським господарством закріплено по 46 гектар ріллі (по 20 гектар на території Краснопільської сільської ради і по 26 гектар на території Бондарівської сільської ради).

 5. p.egor сказав:

  Как же Марковский район схож с Новопсковским, ситуация один в один. Все грязью и враньем пропитано. Регионалы сидят – ничто их не волнует. Наш такой же красавец, вывез часть своего имущества в Россию, плевал он на войну, на людей и на страну. Все на районных собраниях хвалятся как они трудятся, а по сути районы все на дотациях, попрошайки одним словом. Вот так и выходит, они едут на поклон в Киев просить, а мы идём к ним на поклон просить, но себя любимых они конечно же не обделили.

 6. Dark Angel сказав:

  Наша Марковка – это прекрасный посёлок! Но наше самовлюблённое местное правительство сделало из нормального посёлка ДНИЩЕ! А мы, обычные граждане, ещё и способствуем этому. Никому ничего не нужно! Все переживают только за свою жопу, а на малую родину наплевать! Вы же, в конце то концов, здесь живёте! Посмотрите вокруг….Начиная от чистоты посёлка, заканчивая чистотой ваших душ. Мы катимся в пропасть! Что творится в ГАЗу, в больнице, в администрации? В ГАЗ на работу берут только из Розсохуватого! В больнице ни одного умного врача! Один единственный Касьянов был от Бога! В администрации сами видите, что творится! Гимназия наша ещё более менее держится. Но не все преподаватели объективны. Большинство золотых медалей “натянуты”. Почему все молчат за Черника? Как человек с “ветеринарным” образованием может руководить посёлком? Что хорошего он сделал? Это ещё нужно посмотреть, как будет праздноваться в этом году 9 Мая! Товарищи, мы стали аморальными, наша нравственность убитая, вековые принципы утеряны. Та зачем судить Марковку, если вся страна такая!!

 7. lana сказав:

  Вы пишите, что председатель РДА Черник В.А.ветеринар, но забыли дописать, что он во-первых патриот Украины, а во вторых он человек с высшим образованием и имеет опыт руководителя . Заслуга его за год очень весома, ведь он предостерёг нашу территорию от захвата сепаратистами. И мы обязаны ему за это благодарить, а не хулить. А как мог руководить страной дважды судимый зек Янукович?

 8. Dark Angel сказав:

  Ни о каком патриотизме не может быть и речи!! Не путайте патриотизм и национализм. Патриотизм – это когда любят свою страну и уважают чужую. А национализм – это в первую очередь ненависть к другой стране. Разве не ненависть к России и всему, что связано с Россией прививают гражданам Украины?! Вы посмотрите, в школах с детей делают маленьких нацистов!!Вы говорите, что Черник предостерёг нашу территорию от захвата? так почему же он не предостерёг солдат, которые стояли на блок-постах, от пьянства? За что были убиты люди возле Лесной Поляны?! Разве здесь уместно говорить о патриотизме? Какие бы лозунги ни выкрикивали ораторы, сгоняя дураков на бойню, какие бы благородные цели перед ними не ставили, причина войн всегда одна. Деньги.

 9. lana сказав:

  Голова Марківської райради Житін О.В. саботує визнання депутатами ради Російської Федерації країною -агресором. Тому Громадська рада вимушена звернутися до ради з цим важливим питанням. Сподіваємося, що після цього депутати від Пр та КПУ, з яких складається районна рада, переступлять свій страх перед путіним і небажання та виконають волю громадськості Марківщини.Сесію обіцяють провести 27 чи 28 квітня. Дочекаємося…

 10. Provokateur сказав:

  Dark Angel, для початку б переглянули статті на вікі про патріотизм та націоналізм, перед ти як говорити про ненависть і “маленьких нацистов”. Не пишіть більше дурниць, йдіть краще за дідов накатітє.

 11. земеля сказав:

  Lana,как вы объясните, что ваш патриот, человек с высшим образованием, опытный руководитель принял на руководящую работу тупую дуру с двумя судимостями и даже хотел ее видеть государственной служащей на должности одного из начальников отделов райгосадминистрации. Или он у вас умный только когда дело касается его бизнеса, а на государство ему плевать. А эти его заявления о том, что нужно наводить порядок в районе по образцу г. Лутугино, где один ФСБешник всем рулит и все его слушают? Он у вас что тупой в географии или он не отличает ФСБ от СБУ? Если это и все, что он сделал за год, то… . Мне вас жаль. Похоже на то, что он у вас действительно один рулит и рядом нет никого чтоб подсказал или остановил вовремя, а то так можно и договорится до абсурда. не нужно копировать чей то идиотизм, равняйтесь на лучших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *