Дозвольте виразити вдячність

Передаю вдячність моїм дорогим сусідам по вул.Партизанській, небайдужим людям з вул.Шморгуна, всім приватним підприємцям продуктового та промислового ринків, власникам магазинів: «Каштан», «Берізка», «Радуга», «Строймастер» та приватному підприємцю Бондар Галині Леонідовні, керівнику Новопсковського відділення ПАТ КБ ПриватБанк Чертовій Олені Миколаївні, дорогій Любові Свиридівні та її подругам з села Кам’янка, газопроводцям та особливо Несміян Ірині, Атабаєвій Олені, Мордовцевим, Риб’янцям за зібрані кошти, овочі та фрукти, смачні страви, речі для бійців АТО та людей з прифронтової зони. Дякую педагогічним колективам, особливо учням шкіл всього Новопсковського району за листи, малюнки, плетені шкарпетки та рукавички для бійців.

Діти, особливо дякую Вам за сплетені маскувальні зимові, літні сітки в зону АТО. Дуже дякую Шульзі Віктору Дмитровичу, який жодного разу не відмовив в допомозі, за кошти для придбання військового обладнання та форм бійцям. Дякую Кравцовій Аллі Андріївні, Хворостян Галині за їх безкорисливість, їх самовідданість волонтерській справі, за їх любов до рідної України.

Дякую Вам, дорогі мої односельці, за довіру, за Вашу добру душу, за милосердні серця. Дякую всім людям, які дають мені гроші прямо на вулиці, а я навіть не знаю їхніх імен, бо вони допомагають не для того, щоб про них писали (як вони кажуть). Прошу Вас і надалі, не будьте байдужими один до одного, не проходьте мимо чужого горя.

Зараз у зоні АТО служать більше 50 чоловік з нашого району. Це чиїсь чоловіки, батьки або сини. Ви допоможете чужому сину, а хтось нагодує вашого чоловіка. Це тільки завдяки Вам, мої рідні земляки, ми можемо допомагати нашим бійцям. Тому що сама б я не змогла цього робити, а разом – ми сила.

13 жовтня 2015 року поїхали дві машини до наших бійців. Одна машина у ремонтну бригаду під м.Рубіжне, а друга на передову у с.Золоте. Всі зібрані продукти, солодощі, листи від діток Новопсковської ЗОШ 1-3 ст. з вітаннями з Днем захисника Вітчизни отримають наші герої.

Слава моєму народові! Слава Україні!

З повагою і любов’ю, Алла Ковальова, волонтер

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *