Міський голова міста Старобільська на Луганщині виявився брехуном

скачанные файлы (2)Як стало відомо із достовірних джерел в правоохоронних органах, 21 жовтня 2015 року, слідчими Луганської міліції та співробітниками СБ України проведено обшуки за місцем роботи та проживання міського голови міста Старобільська Луганської області Гончарова Олександра Миколайовича, котрого не безпідставно підозрюють правоохоронці у підробці документів.

У ході проведених обшуків в рамках відкритого раніше стосовно вказаного посадовця кримінального провадження співробітники МВС та СБУ вилучили ряд документів, які є речовими доказами у провадженні. В даний час триває слідство.

Вдалося також з’ясувати, що Гончаров О.М. підробив документ про вищу освіту, зокрема диплом про своє нібито навчання та закінчення одного з вишів.

Правоохоронцями встановлено, що під час своєї трудової діяльності, зокрема і на посаді міського голови міста Старобільська Луганської області, Гончаров О.М. подавав у свою особову справу вказаний вище завідомо підроблений документ.

Хочеться наголосити і на тому, що Гончаров О.М. є також у списку кандидатів на посаду міського голови міста Старобільська Луганської області, у ході проведення виборів до місцевих органів влади, що відбудуться в Україні 25.10.2015 року.

Негоже посадовцям такого рівня розпочинати свою передвиборчу агітацію з обману жителів міста та відвертої брехні.

Отож, шановні виборці! Будьте пильними та уважними, адже поруч із Вами можуть спокійно керувати громадами посадовці-махінатори, подібні Гончарову О.М., про справжню сутність та освіченість яких Ви і не здогадуєтесь!

 

One comment on “Міський голова міста Старобільська на Луганщині виявився брехуном
  1. Zelov сказав:

    А то что он казну города обворовывал всё это время ? За это ему ничего не будет ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *