Допомагають сердечно і щиро

Дякуємо всім волонтерам нашого району за допомогу бійцям та людям прифронтової зони. Колесникам Олександру та Любові, які організували в селі Новорозсош волонтерський рух, у с.Піски –  Сикалу Івану Андрійовичу, а Гайцуренко Анатолій згуртував волонтерів з смт. Білолуцьк.
Вдячні підприємцям Черняк Тамарі – власниці магазину «Строймайстер», Єгоровій Людмилі, Малик Олені, Лаврову Володимиру, які допомагають завжди, коли до них звертаємось.
Дякуємо Татарченко Володимиру, власнику пекарні в селі Осинове-2 за гарячий хліб для наших героїв, дякуємо вчителям та учням Газопроводської ЗОШ 1-3 ст за листи, за пироги, за продукти.
Вчителям Заайдарівської школи, особливо Согнєєвій Світлані Олександрівні, за організацію збору продуктів та всім небайдужим жителям Зайдарівки.
Дякуємо керівництву сільгоспуправління за організацію та збір продуктів для бійців АТО, Золотарьовій Тетяні, старшому майстру аграрного ліцею за збір теплого одягу та продуктів в зону АТО, Бєліку С.П., голові райдержадміністрації за допомогу в зборі продуктів, працівникам новопсковської селищної ради на чолі з Бондарем О.О., працівникам відділу освіти на чолі з Акименко О.М. за організацію збору продуктів, за організацію конкурсів на кращі листи солдату по школам, за збір іграшок для дітей прифронтової зони, дітей преселенців, працівникам Новопсковського ЛЕО.
Дякуємо всім вам за тверду громадянську позицію, за небайдужість, за доброту! Слава нашому народові! Слава Україні!
З повагою та любов’ю, команда волонтерів

 

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *