Прокурором Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом замаху на умисне вбивство

У березні 2020 року Сєвєродонецьким міським судом закінчено судовий розгляд та ухвалено обвинувальний вирок відносно чоловіка за замах на умисне вбивство іншої людини за ч. 2 ст. 15 – ч. 1 ст. 115 КК України. Публічне обвинувачення в суді підтримувала прокурор Старобільської місцевої прокуратури, оскільки злочин був вчинений на території Старобільського району, досудове розслідування у провадженні проведено Старобільським відділом поліції.

За вироком суду 66-річний мешканець с. Підгорівка Старобільського району визнаний винним в тому, що в середині жовтня 2019 року під час вживання алкогольних напоїв зі своїм знайомим на ґрунті раптово виниклої неприязні сокирою наніс останньому по голові не менше шести травмуючих ударів та заподіяв йому легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоров’я.

Суд визнав винним чоловіка у замаху на умисне вбивство іншої людини, оскільки удари сокирою були нанесені в життєво важливий орган – голову, і могли спричинити смерть потерпілого, та призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі з випробуванням на 3 роки.  При ухваленні вироку суд об’єктивно оцінив докази у справі та прийняв до уваги вже немолодий вік обвинуваченого, його щире каяття у вчиненому злочині, позитивні характеристики за місцем проживання, його раніше бездоганну поведінку, а також врахував характеристику особи потерпілого, який раніше був неодноразово судимий за корисливі злочини, відбував покарання в місцях позбавлення волі, вів антисоціальний спосіб життя, продовжував вчиняти крадіжки. Саме за неодноразові крадіжки у обвинуваченого грошей, домашньої птиці, продуктів харчування тощо і виник між чоловіками конфлікт, який призвів до кримінального правопорушення.

Т. Самойленко, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *