За позовом прокуратури скасовано незаконні додаткові угоди про постачання природного газу для закладів освіти Біловодського району

Східний апеляційний господарський суд задовольнив позов Старобільської місцевої прокуратури щодо визнання недійсними додаткових угод, якими товариство з обмеженою відповідальністю незаконно підвищило ціну на природний газ для закладів освіти Біловодського району. 

На початку 2019 року за результатами проведених відкритих торгів суб’єкт підприємницької діяльності взяв на себе договірні зобов’язання про постачання протягом 2019 року природного газу для опалення приміщень та будівель освітніх закладів.

Проте, в подальшому без належних правових підстав товариство з обмеженою відповідальністю ініціювало укладення додаткових угод, за якими вартість палива за договором збільшили майже на 20%. У результаті укладення правочину дошкільним навчальним закладом було надмірно сплачено 187 тис. грн, чим завдано збитків державі.

Завдяки своєчасному втручанню Старобільської місцевої прокуратури додаткові угоди визнано недійсними та за рішенням суду стягнуто з підприємства  безпідставно отримані кошти.

С. Черних, прокурор Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *