Волонтери Новопсковщини відвідали військовослужбовців ЗСУ в районі донецького аеропорту

DSC_2387Активістами ГО «Моя Новопсковщина» та громадянами, які мешкають в смт. Білолуцьку, було організовано чергову поїздку до бійців АТО, які захищають нашу Батьківщину на Донеччині. 

Всіма небайдужими було зібрано кошти, на які закупили продукти харчування, місцевий підприємець заколов порося, та після усіх приготувань наші волонтери вирушили в бік донецького аеропорту. Дорога в цілому була непогана, тільки на під’їзді до позицій наших військових була цілковита грязь, розтовкана колесами військових машин.  Волонтери проїхали село Опитне, село Водяне, побували на шахті Бутовка. На всіх позиціях їм були раді, бійці дякували не стільки за продукти харчування, а навіть більше були вдячні  за небайдужість та підтримку простих громадян, які в ці непрості часи для нашої країни роблять все можливе для її захисту.

Хто народився воїном і зі зброєю в руках захищає нашу країну, є вчені, чиї знання дуже важливі, кожен громадянин нашої країни повинен віддати частинку для захисту. Відстояти свої права у державній установі не за рахунок “благодійних внесков” , а згідно закону України, чи  допомагати волонтерам, кожен сам для себе повинен зробити вибір. Щоб потім не було соромно перед своїми дітьми, які обов’язково спитають тебе: “Тато, а що ти робив, коли була війна?”

Також волонтерам вдалося поспілкуватись з місцевим населенням села Опитного, де залишилось декілька мешканців. Вони розповідали про телефонні дзвінки, які надходили від терористичного угрупування «Спарта» з вимогами вигнати українських військовослужбовців, якщо село цього не зробить, вони погрожували цілком знищити все село. Що й було зроблено, жодної цілої хати в цьому селі не залишилось. Люди які тут залишились, живуть виключно за рахунок військовослужбовців.

Наприкінці бійці запевнили що стоять вони міцно і країну нашу нікому віддавати не збираються. Терпіння та сил вам, хлопці!

З повагою, волонтери ГО «Моя Новопсковщина»

DSC_2342 DSC_2366 DSC_2371 DSC_2401 DSC_2405 DSC_2413 DSC_2429 DSC_2432

 

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *