Підтримання публічного обвинувачення в суді – конституційна функція органів прокуратури

Підтримання прокурором публічного обвинувачення в суді є однією з конституційних функцій органів прокуратури та полягає у доведенні перед судом обвинувачення з метою забезпечення кримінальної відповідальності особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, та є вагомою складовою частиною прийняття судом законного та обґрунтованого рішення. 

Так, упродовж 2019 року до реальної міри покарання засуджено 14 осіб, публічне обвинувачення по яким підтримувалось працівниками Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури, зокрема до покарання у виді позбавлення волі – 10 осіб, до покарання у виді арешту – 4 особи.

Загалом у вказаному звітному періоді 40 осіб звільнені від відбування реального покарання, з них: у виді позбавлення волі – 32 особи, у виді обмеження волі – 8 осіб.

Слід зазначити, що протягом І кварталу 2020 року до реальної міри покарання засуджено 2 особи, обвинувачення по яким підтримувалось працівниками Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури, з них до покарання у виді позбавлення волі – 2 особи.

Загалом у даному звітному періоді 7 осіб звільнені від відбування реального покарання, з них: 7 у виді позбавлення волі.

А. Ляхов, прокурор Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *