Відповідальність за незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів

Поширення наркоманії в Україні останнім часом набуло характеру великомасштабного асоціального явища, що призводить до руйнування фізичного й морального здоров’я нашої нації, її генофонду, правопорядку, інтелектуального й економічного потенціалу нашої країни. Нажаль, Новопсковський район не є виключенням.

Відповідно до ст. 17, ч. 2 ст. 25 Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори», придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів  у будь-яких кількостях та в цілях, не передбачених зазначеним Законом, забороняється.

Водночас, статтею 309 КК України передбачена відповідальність за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту.

Так, протягом поточного року до суду скеровано 4 обвинувальних акти стосовно жителів Новопсковського району за незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів, без мети збуту. Усім обвинуваченим загрожує покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Робота правоохоронних органів, спрямована на протидію незаконному обігу наркотичних засобів, триває.

І. Губан, прокурор Новопсковського відділу

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *