Злочинця своєчасно затримано

У березні поточного року на території Новопсковського району своєчасно розкрито тяжкий злочин.

Так, раніше судима особа, знаходячись у смт. Новопсков Луганської області, з метою крадіжки продовольчих товарів, речей та грошових коштів, проникла до приміщення магазину з метою наживи та особистого збагачення, скориставшись відсутністю уваги сторонніх осіб, залишаючись непоміченим для оточуючих, у тому числі продавчині незаконно проникла до підсобного приміщення, яке розташоване всередині зазначеного магазину, де, залишившись у  ньому, намагалася здійснити крадіжку товарів та грошей.

Завдяки своєчасним вжитим заходам працівників правоохоронних органів, злочинця було викрито та затримано відповідно до вимог ст. 208 КПК України, за узгодженням з процесуальним керівником Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури в подальшому особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 185 КК України.

За вказані дії злочинцю обрано судом запобіжний захід – тримання під вартою і за результатами досудового розслідування справу спрямовано до суду для розгляду, наразі судовий розгляд триває.

М. Сичов, прокурор Новопсковського відділу

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *