Зміни повинні бути

В зв’язку з участю представника від ГО «Моя Новопсковщина» в комісії щодо переатестації працівників міліції Новопсковського райну ГО «Моя Новопсковщина» звертається до громадян району з проханням залишати свої коментарі щодо роботи цієї структури під цією статтею.

Ми вже спілкуємось з багатьма громадянами, фактично всі мають бажання змінити весь керівний склад Новопсковської міліції. Ніхто не помітив змін в роботі нашої міліції. Якщо в нас буде можливість впливати на те,  які працівники залишаться працювати в поліції, так давайте тоді розмовляти.

Хочеться нагадати, що наша організація декілька разів зверталась до районного відділу УМВС. Це і наруга над державним прапором, коли працівники міліції не змогли знайти жодного свідка, що й надало районній прокуратурі можливість відмовити в порушенні карної справи. Тільки за допомогою громадськості та коли до цього долучився тодішній голова обласної Луганської ВЦА Геннадій Геннадійович Москаль, порушник поніс кримінальну відповідальність. Значить, можуть, якщо добре захочуть.

Це і звернення до Міністерства внутрішніх справ щодо непрофесійної поведінки заступника міліції Артема Миколайовича Бондара, який вів себе неадекватно під час подання нами заяви до чергової частини Новопсковського РВ УМВС  за  вказаним випадком.

Також була заява щодо підкупу виборців на 114 виборчому окрузі Валерієм Мошенським. Відповідь ми чекали рік, тільки після нашого  повторного звернення прийшла коротенька відписка: “Вам відмовлено та згідно якої статті.” Ні тобі постанови, щоб ми могли далі щось робити, ні роз’яснень.

Є ще декілька випадків, які також  не мають нічого спільного з гарною роботою Новопсковського РВ УМВС.

Звісно, є ще один факт, який додає великий мінус нашій міліції, – це їх поведінка під час референдуму. Вони просто забули, що давали присягу захищати  українських громадян та державу. На їх очах творилось явне беззаконня, жодних дій на припинення не було зроблено. Пройшло вже два роки, можливо хтось змінив свої погляди, а можливо пристосувався, щоб зрадити у будь який момент.

Міліція працює за наші з вами кошти, а поводять себе так наче ми їм щось винні. Це потрібно змінювати!

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *