Новопсков прийшов на допомогу Сватівщині

Трагічні події, що відбулися у Сватовому 29 жовтня 2015 року, мали плачевні наслідки не лише для містян,а й для мешканців певних територіальних громад району. Так, приміром, від вибухів на складах боєприпасів були пошкоджені вікна у спортивному залі с. Гончарівка. А цей спортзал має значення для спортивного життя та розвитку не лише Гончарівської тергромади, а й Сватівщини в цілому, адже саме тут, окрім тренувань, часто проходять районні змагання з міні-футболу.

Допомога у відновлені постраждалого обєкта соціального значення прийшла від мешканців Новопсковсьго району. Члени громадської організації «Моя Новопсковщина» (голова ГО – Єгор Володимирович Потоцький) зібрали і перерахували на рахунок Гончарівської громадської організації «Майбутнє сьогодення» 5 тисяч гривень. Завдяки цим коштам пошкоджені вікна у спортзалі с. Гончарівка тиждень тому були відновлені.
Гончарівська сільська рада, мешканці тергромади та любителі спорту всієї Сватівщини щиро вдячні ГО «Моя Новопсковщина» за чуйність, підтримку та матеріальну допомогу. Цей внесок громадських активістів Новопсковського району у відновлення одного з об’єктів соціальної інфраструктури Сватівщини дійсно став доброю справою, корисною та необхідною для багатьох з нас.
Джерело: Новини Сватівщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *