Хуліганство в стані неосудності

Марківський  районний суд підтримав позицію прокуратури та прийняв рішення про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно 30-річного мешканця Марківського району, який  спричинив тілесні ушкодження своєму односельцю.

Так, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, громадянин Б., діючи безпричинно  з хуліганських спонукань, наніс удари по обличчю чоловіка, а після цього почав його душити, внаслідок чого останньому спричинено тілесні ушкодження.

У ході досудового розслідування було проведено стаціонарну судову психолого-психіатричну експертизу у Сватівській обласній психіатричній лікарні, згідно з висновком якої встановлено, що обвинувачений в момент вчинення інкримінованого йому злочину не усвідомлював та не міг керувати своїми діями, тобто перебував у стані неосудності.

Відтак, ухвалою суду до вказаної особи застосовано примусові заходи медичного характеру та госпіталізовано для лікування до психіатричного закладу із звичайним наглядом.

 Марківський відділ Старобільської місцевої прокуратури

One comment on “Хуліганство в стані неосудності
  1. Жесть сказав:

    Виходить можна бити, вбивати, напиватися, прикидатися дурнем, ніби нічого не пам’ятаєш, і нічого за це не отримувати. Тут має місце або недолуге українське законодавство, або зацікавленість слідчих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *