Протидія злочинності потребує вжиття спільних зусиль

IMG_2746

24 лютого 2016 року під головуванням першого заступника керівника Старобільської місцевої прокуратури Морозова П.О. відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан протидії злочинності у Новопсковському районі у 2015 році та заходи по зміцненню законності та правопорядку.

У роботі наради приймали участь заступник прокурора Луганської області Смирнов О.І., начальник Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури Сукач Є.О., т.в.о. начальника Новопсковського ВП ГУНП в Луганській області Бур’ян І.В., начальник Старобільського МРВ УСБ України в Луганській області Котов Д.О., начальник Новопсковського МРВ №4 УЗЕ в Луганській області Кобзар О.О., т.в.о. начальника відділу прикордонної служби «Білолуцьк» Дорож Т.А., начальник митного поста «Танюшівка» Луганської митниці ДФС Башинський С.Ф., представники Новопсковської районної державної адміністрації та районної ради.

Виступаючи, перший заступник керівника місцевої прокуратури Морозов П.О. та начальник Новопсковського відділу місцевої прокуратури Сукач Є.О. надали аналіз стану злочинності у Новопсковському районі у 2015 році.

Як було зазначено, правоохоронними органами району проведено певний обсяг роботи, спрямований на зміцнення законності і правопорядку, що сприяло зниженню рівня злочинності, на 63% менше скоєно кримінальних правопорушень щодо привласнення, розтрати майна або заволодіння шляхом службовим становищем, не допущено вчинення навмисних вбивств. Разом з цим, зауважено, що кількість деяких видів злочинів збільшилася. Зокрема це стосується тяжких та особливо тяжких злочинів, зросла кількість злочинів, проти власності. Викликає занепокоєння зріст злочинності серед неповнолітніх.

Морозов П.О. окреслив проблемні напрямки, на яких правоохоронними органами  у боротьбі зі злочинністю слід підвищити ефективність роботи.

Учасники наради у своїх виступах приділили увагу результатам роботи щодо профілактики боротьби зі злочинністю, посиленню роботи з протидії кримінально-караній корупції, причинам вказаних правопорушень та заходам щодо їх усунення.

За підсумками наради, з урахуванням пропозицій та доповнень, прийнята постанова координаційної наради, якою передбачено вжиття спільних заходів, спрямованих на підвищення ефективності роботи правоохоронних органів, налагодження належної взаємодії правоохоронних органів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у сфері боротьби зі злочинністю та кримінально-караною корупцією в районі.

Старобільська місцева прокуратура

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *