Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, який наніс знайомому тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя в момент заподіяння

Судитимуть одного з жителів Новопсковщини, який наніс тяжкі тілесні ушкодження своєму знайомому. Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 35-річного жителя смт.Новопсков, який, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, наніс удар в ділянку голови потерпілого, в результаті якого останній впав і вдарився головою об тротуарну плитку.

Внаслідок зазначених протиправних дій потерпілому спричинені тілесні ушкодження у вигляді забою лівої лобно-скроневої області головного мозку, субарханоідальних крововиливів, лінійних переломів потиличної кістки справа, правої скроневої кістки, великого крила основної кістки справа, забою м’яких тканин потилиці, садна носу та верхньої губи, перелому кісток носу.

Згідно з висновком експерта, отримані травми у комлексі є тяжкими тілесними ушкодженнями, за критерієм небезпеки для життя у момент заподіяння.

Згідно з санкцією ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до восьми років.

Новопсковський відділ

Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *