Московський патріархат намагається приватизувати землю під Свято-Успенською церквою в селі Осинове Новопсковського району

Доводимо до відома громадян Новопсковського району чергову витівку Московського патріархату в особі так званого благочинного нашого району Михайла Росохи.

Він зі своїм Московським патриархатом вірішив приватизувати земельну ділянку під Свято-Успенською церквою в селі Осиновому Новопсковського району.

Те, що він дурить мізки прихожанам казками про “духовні скрепи”, про це ми вже говорили. Жителі Новопсковського району знають про його членство в Партії регіонів. Багато вже було сказано за цього “благочинного”.

Так ось сьогодні Московський патріархат вирішів приватизувати нашу з вами церкву, яка була збудована у 1802 році та внесена до Державного реєстру національно культурного надбання за номером 315/0. Згідно ч.4 ст.84 Земельного кодексу,  земельні ділянки під історико-культурними об’єктами, які мають національне та загальнодержавне значення, відносяться виключно до державної власності.

А маємо ми наступне. Московський патриархат не придбав пусту земельну ділянку, не збудував церкву, а вирішів приватизувати собі готову церкву, відібравши її у громадян Новопсковської об’єднаної громади. Як це схоже на все те, що робить Росія зараз в нашій країні. Тобто не будує, а відбирає.

У нас багато людей з різними поглядами та віросповіданнями, та кожен з них має свою частку в цій церкві.

Звертаємось до депутатів Новопсковської об’єднаної громади. Не робіть помилки, залиште церкву всім українцям!

З повагою, ГО “Моя Новопсковщина”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *