В Новопсковському аграрному ліцеї відбувся семінар з патріотично-правового виховання молоді

В Новопсковському аграрному ліцеї відбулась лекція з патріотично-правового виховання  для учнів першого курсу.

На зустріч з учнями було запрошено голову Новопсковського районого суду Потапенка Романа Романовича та голову громадськой організації “Моя Новопсковщина” Потоцького Єгора Володимировича.

Бесіду с учнями розпочав голова районого суду Потапенко Р.Р. Він коротко розповів про роботу суду, як війна внесла свої зміни та не пройшла і повз судової системи.

Сьогодні наш суд розглядає справи не тільки Новопсковського району а й багатьох інших регіонів. В Новопсковському суді працюють судді, які не залишились під окупаційною владою, а залишили свої домівки, друзів, родичів та переїхали працювати до неокупованої України.

Робота судді – це не тільки висока зарплатня, але й велика відповідальність та тяжка праця. Потапенко Р.Р. навів декілька прикладів по тяжким злочинам, які було скоєно в Новопсковському районі, та відмітив як важливо не бути осторонь, коли бачиш порушення закону. Цих злочинів могло б і не бути, якби не тільки правоохоронці, а й громадяни стояли б на захисті своїх прав.

Потоцький Є.В. розповів як починала створюватись громадська організація, основу якої склали небайдужі люди, які серед великого обману російських ЗМІ розгледіли агресію зі сторони Росії. Ці люди зрозуміли, що на тлі всіх негараздів, які тоді відбувались в нашій країні, з’явилась держава, яка мала намір скористатись нашою слабкістю та під видом братської допомоги російськомовному населенню Донбасу розпочала захоплювати наші землі. Як звичайні громадяни почали допомагати нашим війсковим та на власні очи побачили, що немає ніяких міфічних бандерівців, а є люди, які захищають свою країну. Та серед цих людей, як і серед суддів (та й всіх українців взвгалі) є порядні люди, а іноді трапляються й бандити.

Закінчено було розмову тим, що саме молодь сьогодні повинна зрозуміти, що держава у нас одна. Не потрібно повторювати минулих помилок та більше не допускати такої безглуздої війни в майбутньому, а потрібно йти вперед та будувати нову вільну та незалежну Україну!

З повагою, громадська організація “Моя Новопсковщина”

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *