Для учнів Білолуцької гімназії провели лекцію щодо правил поводження з вибухонебезпечними речовинами та предметами

Інспектор Новопсковського ВП ГУНП Богатирьов А.М. спільно з інспектором з вибухонебезпечних речовин  ГО «Моя Новопсковщина» Кондратюк І.М. провели лекцію для учнів Білолуцької гімназії щодо правил поводження з вибухонебезпечними речовинами та предметами, а також вчинення правопорушень неповнолітніми.

В ході цікавої бесіди гості розповіли учням про першочергові дії під час виявлення предметів, схожих на вибухонебезпечні. Показали навчальне відео, акцентували увагу на тому, куди необхідно звертатися у разі виявлення небезпечної знахідки, попередили учнів, які  бувають наслідки, якщо нехтувати заходами безпеки.

Інспектор Новопсковського відділу поліції Богатирьов Антон звернув увагу учнів на те, що жителі району продовжують знаходити снаряди, що не розірвалися та інші вибухонебезпечні предмети в найнесподіваніших місцях. Частіше за інших страждають підлітки. Тому необхідно завжди пам’ятати про заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Крім того, співробітник поліції розповів учням про те, як не стати жертвою злочину, а так само нагадав про відповідальність за вчинення правопорушень неповнолітніми.

Зустріч пройшла цікаво, насичено, а головне, що всі присутні дізналися, як убезпечити своє життя і життя своїх близьких. В кінці занять дітям роздавали інформаційні плакати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *