В місті Старобільську відбулися збори депутатів місцевих рад та громадських активістів Луганської області «За збереження і розвиток єдиної, соборної і незалежної України»

Starobilsk_12-06-2016

Сьогодні, 12.06.2016 року, в місті Старобільську Луганської області о 12:30 в приміщенні Старобільської районної ради відбулися збори депутатів районних, сільських, селищних, міських рад та громадських активістів і представників громадських формувань Луганської області «За збереження і розвиток єдиної, соборної і незалежної України».

На зборах були присутні представники Луганської області з міст Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, та Старобільського, Новопсковського, Сватівського, Новоайдарського, Марківського районів. Загалом на зборах зареєструвалась 101 особа.

На порядку денному були питання:

1. Про недопущення проведення виборів депутатів Луганської обласної ради на підконтрольній і непідконтрольній територіях Україні та проведення виборів депутатів районних, сільських, селищних, міських рад на фактично тимчасово окупованих територіях.

2. Про недопущення прийняття змін до Конституції України в частині надання права на застосування особливого порядоку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.

3. Звернення до Верховної Ради України: ­ Про негайне прийняття відповідного Закону України «Про заборону проведення виборів народних депутатів України та місцевих виборів на тимчасово окупованих Російською Федерацією територій Україні» та визнання окремих районів Донецької та Луганської областей такими, як тимчасово окупованими Російською Федерацією.

Після обговорення у впродовж двох годин питань порядку денного присутні на зборах одноголосно вирішили звернутись до Президента України, як гаранта дотримання прав і свобод , закріплених Конституцією України та до Верховної Ради України, як вищого державного законодавчого органу в України.

Результатом проведення зборів стала прийнята резолюція, яка одноголосно була підтримана всіма присутніми на зборах з урахуванням деяких поправок до тексту резолюції.

Володимир Козачок, прес­-секретар зборів

Додаток

до протоколу зборів

від 12.06.2016р.

РЕЗОЛЮЦІЯ

зборів депутатів районних, сільських, селищних, міських рад та громадських активістів і представників громадських формувань Луганської області

«ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ І РОЗВИТОК ЄДИНОЇ, СОБОРНОЇ, НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ»

12 червня 2016р.                                                                                                                                 м.Старобільськ

Реалізуючи своє право, яке закріплено в ст.ст.3, 5, 40 Конституції України, ст.ст.2, 11, п.1 ст.30 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст.ст.2, 4, п.1 ст.10, ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ми, учасники Зборів депутатів районних, сільських, селищних рад,

ВИРІШИЛИ:

з метою відновлення територіальної цілісності держави, забезпечення миру, стабільності, безпеки і демократичного розвитку держави, ґрунтуючись на дотриманні верховенства права, прав людини та громадянина, спираючись на те, що Україна згідно із Конституцією України є суверенною і незалежною державою і суверенітет України поширюється на всю її територію, яка в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною, звернутись до Президента України, як гаранта дотримання прав і свобод закріплених Конституцією України, до Верховної Ради України, як вищого державного законодавчого органу в України, з метою повернення фактично окупованих територій в окремих районах Донецької та Луганської областей та подальшого відвернення безпосередньої збройної агресії Російської Федерації, знешкодження незаконних терористичних організацій і груп, що підтримуються Російською Федерацією на території Луганської області, до повного встановлення Україною контролю на державному кордоні в Луганській області, з вимогою:

1. Про недопущення проведення виборів депутатів Луганської обласної ради на підконтрольній і непідконтрольній територіях Україні та проведення виборів депутатів районних, сільських, селищних, міських рад на фактично тимчасово окупованих територіях.

2. Про недопущення прийняття змін до Конституції України в частині надання права на застосування особливого порядоку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.

3. Верховній Раді України: ­ негайно прийняти відповідний Закон України «Про заборону проведення виборів народних депутатів України та місцевих виборів на тимчасово окупованих Російською Федерацією територій Україні» та визнати окремі райони Донецької та Луганської областей такими, як тимчасово окуповані Російською Федерацією.

Головуючий на зборах                                                                                                                    В.В. Кравченко

Секретар зборів                                                                                                                                 В.М. Козачок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *