Проводиться досудове розслідування в кримінальних провадженнях про злочини, пов’язані з проведенням проміжних виборів народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі №114

Біловодським відділом Старобільської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях про злочини, пов’язані з проведенням 17.07.2016 проміжних виборів народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 114.

Під час проведення виборів до Біловодського ВП ГУНП надійшло 54 заяви та повідомлення, пов’язані з виборчим процесом. З числа зареєстрованих повідомлень відомості про вчинення 9 кримінальних правопорушень внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Безпосередньо щодо кримінальних правопорушень проти виборчих прав громадян розпочато 6 кримінальних проваджень. З них 3 – за статтею 157 КК України (перешкоджання здійсненню виборчого права),  1 – за ст. 158 КК України (фальсифікація виборчих документів), 1 – за ст. 158-1 КК України (голосування виборцем більше ніж один раз) та 1 – за статтею 160 КК України (підкуп виборців).

Крім того, розпочато 3 кримінальних провадження за фактами інших злочинів, пов’язаних із виборчим процесом, а саме підроблення документів та їх подальше використання, виготовлення підроблених грошових купюр, які розповсюджувались із агітаційними листівками, завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху.

Хід досудового розслідування в кожному кримінальному провадженні контролюється Старобільскою місцевою прокуратурою та прокуратурою Луганської області.

  

О. Васильєва, в.о. начальника Біловодського відділу

Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *