Результати перевірки відділу прикордонної служби України

Міловським відділом Старобільської місцевої прокуратури наприкінці березня поточного року проведено перевірку ВПС «Мілове» ім. В.Банних Луганського прикордонного загону ім. Героя України полковника Є. Пікуса щодо законності здійснення адміністративного затримання осіб під час виявлення правопорушень, а також належного складення відповідних документів.

За результатами перевірки виявлені численні порушення вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення та відомчих інструкцій щодо складання протоколів про вчинення адміністративних правопорушень та протоколів про адміністративне затримання.

З метою усунення вказаних недоліків на адресу відділу прикордонної служби спрямовано письмову вказівку в порядку ст.26 закону України «Про прокуратуру», за результатами розгляду якої до дисциплінарної відповідальності притягнуто 5 посадовців.

Додержання законів при застосуванні заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян перебувають на постійному контролі Міловського відділу Старобільської місцевої прокуратури.

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *