Громадськість Старобільська підтримувала і буде підтримувати керівника МНС району від тиранства обласних «чинуш»

В районному центрі набуває розголосу конфлікт, пов’язаний із намаганням керівника Луганського обласного Управління ДСНС І.Савельєва звільнити із займаної посади керівника Старобільського районного відділу ДСНС В. Ніколаєнка.

Зі слів активістів, керівника Старобільського МРВ ГУ ДСНС В.М. Ніколенка намагаються усунути з посади за допомогу волонтерам і військовим.

Савельєв Ігор Вікторович, начальник ГУ  ДСНС України у Луганській області.   Народився: 27  серпня 1956 року  в м. Вятські Поляни, Кіровської  області, Росія. Громадянин України.

Ігор Вікторович Савельєв, начальник ГУ ДСНС України у Луганській області. Народився: 27 серпня 1956 року в м. Вятські Поляни, Кіровської області, Росія.

Втім відомо те, що ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Старобільського району» вже два роки займається в місті та районі волонтерською діяльністю, допомагає військовим та тимчасово переміщеним особам. За час війни волонтерська діяльність згуртувала навколо себе усіх небайдужих містян, серед яких опинилися не тільки добровольці, а й співробітники державних установ – поліцейські, рятівники МНС та інші.

Днями фермерське господарство «Калмичанка» передало волонтерам ГО 5 т зерна для подальшої переробки на борошно та виготовлення випічки, хліба на передову. Допомогти транспортом по офіційному запиту громадської організації погодився начальник МНС В. Ніколенко. Всі транспортні витрати «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Старобільського району» взяла на себе.

Однак до млина машина не доїхала, її 13 серпня ц.р. зупинили на блок-посту у м. Старобільску та заарештували. Як потім сказали – «був дзвінок з області». На час розслідування керівника Старобільського ДСНС В.Ніколенко усунуто за нецільове використання службового транспорту. Зерно за цей час під дощами на відкритому повітрі втратило шанс перетворитися на борошно. А бійці на передовій залишилися без святкової домашньої випічки до Дня Незалежності.

«Коли в 2014 році обласне керівництво ДСНС самоусунулось, Володимир Ніколенко у розпалі війни зміг організувати добровольців з-поміж рятівників. Хлопці евакуювали жінок та дітей з-під обстрілів, виїжджали до Бахмуту, Щастя, Дебальцевого. Їм не виписували пальне та не надавали бронежилетів, вони робили це не за наказом, а за позовом серця», – згадує керівник ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Старобільського району», депутат міськради від УКРОПу Наталія Івашко.

Втім, і наказів-то віддавати було нікому, керівництво на той час відсиджувалося в Луганську. За рік бездіяльності, обласне керівництво на чолі з І. Савельєвим залишилось тим самим, а МНС Старобільська стало відчувати постійний тиск з боку обласного керівництва.

З метою донесення до керівництва області реального стану речей, громадські активісти зустрілись із керівником ВЦА Юрієм Гарбузом. Під час котрої, останній запевним, що особисто розбереться в даній ситуації і не допустить, щоб патріотизм і його діяння потерпав від будь-кого.

Громадськість міста та району налаштована рішуче, тому не дозволить окремим «босам», які відстоюють інтереси «російської орди», зневажливо ставитись до істинних патріотів своєї держави. Однак, якщо не буде знайдено діалогу, тоді  актив залишає за собою право вдатися до більш рішучих дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *