Новопсковський відділ поліції: Звернення громадян про вчинення кримінальних злочинів та правопорушень

З 22.08.2016 року по 28.08.2016 року до Новопсковського відділу поліції надійшло 30 звернень та повідомлень громадян про  вчинення кримінальних злочинів та   правопорушень, які внесені до журналу єдиного обліку відділу поліції, з яких  найбільш резонансними є наступні:

22.08.2016 року до чергової частини Новопсковського ВП ГУНП надійшло повідомлення про факт незаконної торгівлі алкогольними напоями домашнього виробництва  мешканкою смт. Новопсков. На даний час співробітниками поліції проводиться  перевірка та вирішується питання про притягнення  останньої до відповідальності.

27.08.2016 року до чергової частини Новопсковського ВП ГУНП  надійшло повідомлення двох жінок жителів  смт. Новопсков про те, що невідомі особи скоїли крадіжку їх велосипедів. Працівниками поліції було встановлено осіб, причетних до зазначеного правопорушення. Даний факт було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину передбаченого ст. 185 Кримінального Кодексу України. На даний час проводиться досудове розслідування.

22.08.2016 року до чергової частини Новопсковського відділу поліції надійшло повідомлення жительки с. Новобіла про те, що син  відносно неї  вчинив  протиправні дії. За даним фактом працівниками поліції  проведено перевірку та прийнято рішення згідно Закону України «Про звернення громадян».

26.08.2016 року до чергової частини Новопсковського ВП ГУНП надійшло повідомлення мешканця смт. Новопсков про те, що невідомі особи в камуфльованому одязі з автоматичною зброєю в руках  в смт. Новопсков здійснили декілька вистрілів по автомобілю, який належить приватному підприємцю, внаслідок чого останній та його син отримали вогнепальні поранення. Даний факт було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. На даний час проводиться досудове розслідування.

Новопсковський ВП ГУНП в Луганській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *