Новопсковський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області повідомляє про збільшення випадків шахрайства з використанням мобільних телефонів

З 29.08.2016 року по 04.09.2016 року до Новопсковського відділу поліції надійшло 36 звернень та повідомлень громадян про  вчинення кримінальних злочинів та правопорушень, які внесені до журналу єдиного обліку відділу поліції, з яких  найбільш резонансними є наступні:

29.08.2016 року до чергової частини Новопсковського ВП ГУНП надійшло повідомлення  від жителя смт. Новопскова про те, що невідома особа, яка представилася працівником  «Ощадбанку» по мобільному телефону шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами у сумі 1000 грн., що належать останньому. Даний факт було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. На даний час проводиться досудове розслідування.

31.08.2016 року до чергової частини Новопсковського ВП ГУНП  надійшло повідомлення  жителя смт. Новопскова про те, що  невідома особа пошкодила інженерний кабель. На  даний час співробітниками поліції проводиться  перевірка.

01.09.2016 року  до чергової частини Новопсковського ВП ГУНП надійшло повідомлення мешканки  смт. Новопскова про те, що у серпні 2016 року невідома особа здійснила крадіжку її велосипеду. Даний факт було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. На даний час проводиться досудове розслідування.

02.09.2016 року до чергової частини Новопсковського відділу поліції надійшло повідомлення жительки смт. Новопсков про те, що невідома особа шляхом обману та зловживанням довіри заволоділа  коштами в сумі 3000 грн., які остання перерахувала на картку «Приватбанку». Даний факт було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. На даний час проводиться досудове розслідування.

Новопсковський ВП ГУНП в Луганській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *