Про місцевого любителя “руського миру”, який отримує зарплатню за рахунок платників податків Білолуцької місцевої громади

Ця людина працює водієм в Білолуцькій селищній  раді Новопсковського району. Вона сумлінно отримує кошти від нашої держави, а ще активно по соціальних мережах підтримує вбивць нашого народу!

Це – Кузнецов Геннадій. Допоможіть йому стати відомим!

Фото з його сторінки в “Однокласниках” ми поки що прибережемо для компетентних органів.

 

Надвечір, 13.09.2016 р. на адресу редакції нашого сайту надійшла офіційна заява Білолуцької селищної ради з приводу публікації «Про місцевого любителя “руського миру”, який отримує зарплату за рахунок коштів платників податків Білолуцької місцевої громади».

Публікуємо її мовою оригіналу на прохання Білолуцької селищної ради:

У інтернет-виданні «Моя Слобожанщина» 13.09.2016 оприлюднено публікацію під назвою «Про місцевого любителя “руського миру”, який отримує зарплату за рахунок коштів платників податків Білолуцької місцевої громади». З цього приводу у Геннадія Кузнецова, співробітника Білолуцької селищної ради, який згадується у публікації, було взято пояснення (сканкопія публікується). З пояснення Г. Кузнецова слідує, що його сторінка у соцмережі «Одноклассники», на яку в своєму матеріалі посилається автор публікації, вже понад два роки не перебуває під контролем Г. Кузнецова. 

Від редакції сайту:

Зважаючи на письмове пояснення співробітника Білолуцької селищної ради, слід ще додати що його обліковий запис в соціальній мережі “Одноклассники” зник одразу ж в другій половині дня після публікації на сторінці нашого сайту скріншотів з його сторінки в соцмережі.

Також слід не забувати що, хоча обліковий запис і видалено в соцмережі, однак “кеш” пошукової системи Google пам’ятає дані видаленої сторінки соцмережі, на якій Г. Кузнецов влітку цього року публікував свої нові фотографії з коментарями.

Загадкове співпадіння? А як Ви думаєте? Чекаємо на Ваші коментарі, шановні відвідувачі сайту. Користуйтесь формою під цією публікацією. Найбільш цікаві коментарі будуть опубліковані.

5 comments on “Про місцевого любителя “руського миру”, який отримує зарплатню за рахунок платників податків Білолуцької місцевої громади
 1. Николай Петрович, п.Белолуцк сказав:

  Тут к гадалке не ходи, брехливое пояснение написано водителем под диктовку поселкового головы Полтенко С.Ф., чтобы потом самому голове избежать ганьбы и неприятностей от беседы с сотрудниками СБУ из-за кадров, которых он себе набрал в помощники и которые его так подставили. Но вот ещё незадача,- голове местного органа самоуправления никто не подсказал что представляет собой кэш Гугла, который Генка уже не в силах подчистить. Страничку Гены в соцсети удалил её же автор, никто её не взламывал!

  Так что думай, Сергей Филлипович, на тебя ведь смотрит и равняется наша местная громада.

  Уже слышен шелест туалетной бумаги. Сливаем воду…

  Ватник-любитель “ЛыНыРы” отправляется в центр занятости искать себе другую работу “по собственному желанию”. А Белолуцкий голова ищет себе другого водителя. Занавес.

 2. Валентина сказав:

  Там аби хто добрався до всього штату Білолуцькоі сільради,там всюди притаілась ненавість до Украіни і до всього нового.

 3. Василий сказав:

  Давно пора гнать этого проходимца вместе с его начальником з Совета

 4. Алекс сказав:

  Председателя Совета выгнать нельзя,он выбран жителями,а некоторых там,да и других бюджетников надо пересмотреть,процентов 90 сепаратисты,особенно учителя!

 5. Василий сказав:

  Водій щось довго затримався в селищній Раді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *