За одержання неправомірної вигоди службовій особі, мешканці міста Старобільська, загрожує позбавлення волі до 4 років

Старобільською місцевою прокуратурою  до суду спрямовано обвинувальний акт в кримінальному провадженні за фактом одержання службовою особою неправомірної вигоди за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканка міста Старобільська Луганської області, будучи службовою особою органу державної влади, одержала неправомірну вигоду для себе за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, тобто вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 368 КК України.

На даний час кримінальне провадження розглядається Старобільським районним судом, обвинуваченій загрожує покарання у виді штрафу розміром від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

М. Савченко, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *