ГО «Моя Новопсковщина» за кошти приватних підприємців району придбало для дитячого відділення Новопсковського РТМО медичне обладнання

20161011_112328

 

ГО «Моя Новопсковщина» в рамках проекту «Оздоровлення медицини» за фінансової підтримки міжнародного фонду «Відродження» продовжує вивчати проблеми Новопсковського РТМО.

На першій нашій зустрічі з колективом Новопсковського РТМО було озвучено багато різноманітних проблем, з якими стикається наша лікарня. Одна з них, – це відсутність у дитячому відділенні фотоопромінювача для лікування жовтяниці у новонароджених немовлят. Цей опромінювач надає можливість лікувати хворобу, не травмуючи немовлят уколами. І, хоча це прохання не є метою даного проекту, ми вирішили допомогти та придбати обладнання дитячому відділенню.

ГО «Моя Новопсковщина» звернулась до підприємців району, які допомогли нам протягом декількох днів назбирати необхідну суму 7185 гривень, які було витрачено на закупівлю опромінювача вартістю 6450 гривень та його доставку – 735 гривень.

20161011_110736

Також ми провели зустріч з колективом дитячого відділення та відзначили найболючіші місця. Це й відсутність безкоштовних ліків. Тільки коли приходить гуманітарна допомога, є можливість частково надавати ліки безоплатно. Зовсім не виділяються кошти на миючи засоби, колектив має сам шукати шляхи придбання цих засобів. По штату дитяче відділення практично укомплектовано, але не вистачає дитячого лікаря, і це навантаження лягає на завідувача відділенням. Ну й звісно ж невисока зарплатня, і це стосується всього персоналу лікарні. Хоча тут стає спірне питання, коли ми збирали кошти, то чули від багатьох жителів нашого району, мовляв, погляньте як живуть деякі лікарі, вони що, за рік не змогли назбирати таку суму, щоб купити цей опромінювач, щоб нашим діткам не робили уколи та не ставили крапельниці? І тут, можливо, вони праві. Ми чекаємо змін від когось, хоча нам самотужки можна б було дещо змінювати!

Хочеться окремо подякувати за допомогу ТОВ «Лан», будівельній фірмі «Нівла» та іншим громадянам району, які надали спонсорські кошти на закупівлю цього важливого медичного обладнання!

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»

One comment on “ГО «Моя Новопсковщина» за кошти приватних підприємців району придбало для дитячого відділення Новопсковського РТМО медичне обладнання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *